Zákaznícka zóna

Video kurz - Pilates

Prihlásiť sa

Kurz zahŕňa zostavu Pilatesových cvikov, ktoré sú postupne s každou lekciou náročnejšie. Bonusom je lekcia Pilates pre zdravý chrbát, ktorú môžu cvičiť s vami aj členovia rodiny, ktorí sa Pilatesu pravidelne nevenujú. Pilates s Elenkou vás bude baviť a na svoje lekcie sa budete tešiť, lebo jej štýl vedenia lekcií je živelný a radostný, s množstvom dobrých tipov na bezpečné zvyšovanie kondície.
Pilates_mala.jpg

Kurz je vhodný pre všetky ženy aj mužov, ktorí už majú s cvičením Pilatesu skúsenosť a hľadajú profesionálne zostavené a vedené lekcie, zamerané na lepšiu funkčnosť svalov celého tela. Cieľom je počúvať vlastné telo, sústrediť sa na to, čo v danú chvíľu robíme a cvičenie si užiť. Osobné nasadenie, dôsledné vysvetlenie jednotlivých krokov, aj úprimné odkazy od lektorky nájdete v každej lekcii.

Na svoju lekciu budete potrebovať iba pohodlné oblečenie, podložku na cvičenie a uterák bežnej veľkosti, ktorý slúži ako cvičebná pomôcka.

Čo získate:

Cena kurzu: 50 Eur

O lekciách:

O lektorke:

Lektorka kurzu je živelná, radostná a úprimná osoba a presne také sú aj jej lekcie. Budete sa cítiť akoby ste boli priamo pri nej, lebo jej povzbudzovanie a navedenie do každej pozície je naozaj osobné. Odborne sa vzdeláva už niekoľko rokov v rôznych kurzoch, aby ako lektorka ponúkla vysokú kvalitu svojich hodín a o svoje vedomosti sa neváha podeliť. 

 

Upozornenie: Konzultujte cvičenie Pilatesu so svojim lekárom. Lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Pilates, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.